باز دوباره داره پیام میده!

داشتم آرشیو سه ماه اول سال 96 رو میخوندم . خیلی جالب بود بیشتر پستا مربوط می شد به دلخوری و دعوا و قهر و اینا . خیلی کم احساس خوشبختی باهاش کرده بودم . چقدر خوبه این وبلاگ . مثل دفتر خاطرات می مونه . خوب شد نوشتمشون . الان که دوباره برگشته و داره پیام میده . الان به دردم میخوره که رجوع کنم به حرفاش و کاراش و نامردی هاش . این بشر بدتر از من ثبات نداره . یه بار برام خط و نشون میکشه . و سرم داد و بیداد میکنه .و یه بار منت کشی و دوستت دارم و از این حرفا . به نظرتون تو خونه شون چه اتفاقایی می افته که باعث میشه این بشر همچین عکس العملایی از خودش نشون بده ؟

/ 13 نظر / 29 بازدید
نمایش نظرات قبلی
nava94

خرداد پارسال نامزدیمون بهم خورد.در اصل اون بود که بهم زد و خیلی راحت منو ول کرد.بعدم از شب یلدای پارسال دوباره سر و کله ش پیدا شده و هر از چند گاهی بهم پیام میده.

nava94

نمیدونم اینجور میگه

nava94

من نمیدونم هم دوستش دارم هم نه

1zanekhanedar

اگه ازدواج نکرده و پسر خوبیه ،بهش بله رو بگو .بالاخره اونم جوونه و بی تجربه.ما خانوما خوب میتونیم یار و یاور شوهرامون باشیم

nava94

تنها عیبش اینه که دهن بینه و استقلال نظر نداره.بعد پدر و مادرشم خیلی دخالت میکردن.چند دفعه تو پیاما امتحانش کردم دیدم هنوز عوض نشده و بدتر هم شده.میخواستم در صورت عوض شدنش ببخشمش اما اون عوض بشو نیست متاسفانه.