باز دوباره داره پیام میده!

داشتم آرشیو سه ماه اول سال 96 رو میخوندم . خیلی جالب بود بیشتر پستا مربوط می شد به دلخوری و دعوا و قهر و اینا . خیلی کم احساس خوشبختی باهاش کرده بودم . چقدر خوبه این وبلاگ . مثل دفتر خاطرات می مونه . خوب شد نوشتمشون . الان که دوباره برگشته و داره پیام میده . الان به دردم میخوره که رجوع کنم به حرفاش و کاراش و نامردی هاش . این بشر بدتر از من ثبات نداره . یه بار برام خط و نشون میکشه . و سرم داد و بیداد میکنه .و یه بار منت کشی و دوستت دارم و از این حرفا . به نظرتون تو خونه شون چه اتفاقایی می افته که باعث میشه این بشر همچین عکس العملایی از خودش نشون بده ؟

/ 15 نظر / 124 بازدید
نمایش نظرات قبلی
nava94

خرداد پارسال نامزدیمون بهم خورد.در اصل اون بود که بهم زد و خیلی راحت منو ول کرد.بعدم از شب یلدای پارسال دوباره سر و کله ش پیدا شده و هر از چند گاهی بهم پیام میده.

nava94

نمیدونم اینجور میگه

nava94

من نمیدونم هم دوستش دارم هم نه

1zanekhanedar

اگه ازدواج نکرده و پسر خوبیه ،بهش بله رو بگو .بالاخره اونم جوونه و بی تجربه.ما خانوما خوب میتونیم یار و یاور شوهرامون باشیم

nava94

تنها عیبش اینه که دهن بینه و استقلال نظر نداره.بعد پدر و مادرشم خیلی دخالت میکردن.چند دفعه تو پیاما امتحانش کردم دیدم هنوز عوض نشده و بدتر هم شده.میخواستم در صورت عوض شدنش ببخشمش اما اون عوض بشو نیست متاسفانه.

saretus

سلام خانوم... چقدر خوب که هستی هنوز اینجا :) پرشین سوت و کور شده بود... میشه من نظر ندم؟ خیلی سخته اینجور وقتا نظر دادن... اونم تو ماجرای شما دو تا که من صرفاً از طریق خوندن پستها در جریان بودم... گاهی آدم بیشتر از این حرفها از همه چی خبر داره ولی باز هم این خود اون دو نفر هستن که میتونن و باید بتونن تصمیم بگیرن عزیز دلم... فقط یه نصیحت کنمت بشنو و بهانه مگیر... شأن خودت رو حفظ کن... خدا دخترها رو خیلی دوست داره... دخترها خودشون رو چقدر دوست دارن؟... چقدر برای خودشون ارزش قائلن؟!؟

nava94

سلام عزیز دل 😘 خیلی ممنون بابت نظرت . فعلا من هیچ تصمیمی نگرفتم و فعلا منتظرم ببینم آیا جراتش رو پیدا میکنه که بیاد خونمون و معذرت خواهی کنه.که البته بعید میدونم.