خونه مون باغچه داره ! باغچه ش هم ژرورا داره ! :)

بالاخره اصرارای من نتیجه داد و مامان یک باغبان آورد !

باغبان ، باغچه رو به دو قسمت متساوی تقسیم کرد . و در یکی از قسمتها تربچه کاشت و در قسمت دیگر ریحان ! و دور تا دور باغچه رو هم گلهای رنگی پنگی !

هر صبح میرم سر وقتشون . و بهشون سلام می کنم . و خیلی هم اصرار دارم که این ها دختر هستند . چون موقع سلام اینجوری خطابشان می کنم : " سلام خوشکل خانوم ها " ! :))

بعد به این فکر می کنم که اصلا کی گفته که اینها خانومند . چرا پسر نباشند ؟ یعنی پسرها نمی توانند خوشکل باشند ! ... آیا ؟

و دیگر اینکه مرد باغبان نقشه های دیگر هم دارد . میخواهد پایین ایوان ، چند تا از موزاییک های حیاط را بکند و درخت انگور بکارد ! و بعد هم دار بست بزند ! خیلی هم خوب :) البت این مرد باغبان رفته که بیاید مثلاً !

/ 3 نظر / 77 بازدید
nobody

پست قشنگیه...راسش من تو ی خونه آپارتمانی زندگی می کنم و تنها چیزی که تو اطرافم میبینم چندتا شیشه زشت آلومینیومی همسایهاست..واصلا هم ناز نیستند..همیشه چیزی از همسایه هست من میدونم امروز غذاشون چیه!! وقتی دارند بچشون تربیت میکنند من هم هستم!! راسش رو بخواید گاهی دلم میخواد برم بزنم تو سر اون پسره که خره من فهمیدم ازینجا تو نفهمییییدی!؟..و حتی تو عشقولیاشون هم محکومی به شریک بودن!! حالا این چیزایی که من میبینم تو اطراف محیطم مطمئنم دختر نیست ..ولی خوب وقتی گلدون بیچارمون نگاه میکنم و تجسم میکنم ک اگر ی عااالمه ازینا میبود منم ناخودآگاه لبخند میزدم..راسش ی چیزایی تو معماری گذشتگانمون بوده که این روزا مرده و انگار نه انگار..آجر و آهن و همه تکنولوژی جلو رفته ولی اون قدیما با خشت و گل و فضایی برا باقچه نگاهی عمیق تر داشتند...قدرشو بدونید چون روزگاری براش نقشه ها میکشند و عوض کاشتن ی گل یا ی گیاه ی آپارتمان توش میکارند و میشه دنیای زشت ما...از این خانم ها و آقایون هم عکس بزارید :)

nobody

سلام....بعضي سايتهاي آپلود هم هست فكر كنم بشه ازشون استفاده كرد. http://www.imageupload.co.uk http://upload7.ir

رضا

از روزهای شادت لذت ببر[لبخند]