عدنان اکتار نوشت

هر وقت تو ایران کسی رو می بینم که در مورد فراماسون حرف میزنه . پیش خودم میگم نکنه این خودش فراماسونه . و مثل جریان هارون یحیی بشه . آخه عدنان اکتار معروف به هارون یحیی کسی بود که کتابای زیادی در مورد فراماسون و اینا نوشته بود . حتی یادمه سعید مستغاثی چند سال پیش یه مستندی در مورد پشت پرده ی فراماسون ساخته بود . پیش این آدم رفته بودن . خب من اون موقع ها یه کتاب از این آدم به اسم "نشانه های آخر زمان در سوره ی کهف" خونده بودم . و فکر می کردم آدم با دانش و با سوادیه . ذوق زده نشستم برنامه رو با دقت دیدم . خب این آدم چیز خاصی نمی گفت . مثلا سعید مستغاثی شون یه چیزی می پرسیدن عدنان اکتار یه چیز بی ربط جواب می داد ! که البته بعدا گندش در اومد که این آدم خودش یه پا فراماسونه . و کتابهاش رو هم آدمای دیگه نوشتن و این به اسم خودش چاپ میکرده ! حتی بعد از این ماجرا سعید مستغاثی که برای مصاحبه پیشش رفته بودن . به این موضوع اذعان کردن که این آدم دانشی از خودش نداره و حتی اون موقع هم تعجب کرده بودن از پاسخ هاش .

و حالا جدیدا عدنان اکتار رو تو برنامه های تلویزیونی می بینی که زنای رنگ و وارنگ جلوش در حال رقصیدنن . که خب چند وقت پیش هم دستگیر شد ؛ مردک حقه باز !

/ 9 نظر / 93 بازدید
hesegharib880704

کلیپ های استاد رافعی پور رو در مورد فراموسونری ببینید....

shabahangg

فراماسونری یک مکتبه و اصلا مکتب منفی و بدی هم نیست....آدم های زیادی با هر دین و ایمانی هستن که فراماسون هستن...و میگن که رازهایی رو میدونن و از اسرار انسان و هستی باخبرن...کاری با درست یا غلط بودنش ندارم اما فراماسونری یک دین نیست که شیطان رو پرستش میکنه بلکه انسان های نخبه و متفکر هستند.

nava94

@shabahangg خیلی سری و مخوفن.آدم نمیدونه چه کارا میکنن.میگن الان چیزایی هم که ازشون فاش شده چیزای قدیمیه و اطلاعات سوخته است و الان سیستمشون رو جدید کردن.

shabahangg

بله سری هستن...بخاطر اینکه نگهبان رازهایی هستند...و قدمتشون به قرن ها پیش برمیگرده...ولی اصلا یک مکتب دینی و مذهبی نیستند بلکه همونجور که گفتم توشون از هر دین و مذهبی هست...در هر صورت من برخلاف نظر اون دوستی که گفت رائفی پور ببینید توصیه میکنم نبینید...تحقیق و کتاب بهترین راهنماست.

shabahangg

رازهایی درباره ی هستی...کتاب نماد گمشده رو حتما مطالعه کنید.